NARESZCIE ZWYCIĘSTWO

• autor: W, 2014-04-13 08:10

Istotny mecz, w kontekście walki o czwartoligowy byt, ma za sobą Wisła Ustronianka. Podopieczni Tomasza Wuwra odnieśli cenne zwycięstwo.

Nasz zespół przeważał niemal przez cały mecz a wynik powinien brzmieć  5:0 ,kilka wyśmienitych okazji zostało zaprzepaszczonych ...Ale cieszmy się z tego co mamy czyli 3 pkt ..dodam że bardzo ważne 3 pkt.

Wisła w Mikołowie wygrała zasłużenie. Była drużyną lepszą, bardziej zdeterminowaną. – Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa. Można powiedzieć, że do czterech razy sztuka. Wraz z nim pojawiło się światełko w tunelu. Zasłużyliśmy na trzy punkty. Dwa gole zdobyliśmy, kilku sytuacji nie wykorzystaliśmy. Przed meczem była niepewność, ale teraz cieszymy się ze zwycięstwa – z wyraźną ulgą w głosie mówi Tomasz Wuwer.

O losach meczu zadecydował początek drugiej odsłony. Najpierw sytuację sam na sam z golkiperem AKS-u wykorzystał Michał Pietraczyk, a chwilę później  na listę strzelców wpisał się Jakub Chmiel.

AKS Mikołów – Wisła Ustronianka 0:2 (0:0)
0:1 Pietraczyk (49′)
0:2 Chmiel (53′)

Wisła: Raczek – Pilch, Łacek, Kotrys (88′ Kukuczka), Tomala, Czyż, Wawrzacz, Pietraczyk, Chmiel, D.Juroszek (65′ S.Juroszek), Leśniewicz (80′ Polok)
Trener: Wuwer

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.